Program til fællesstævne 24.2.2019

04 Februar 2019
Her kan du se program for dagen. Entre fra 14 år kr. 50,00 under 14 år gratis adgang

ca.tid

Fællesstævne Silkeborg  24.2.2019

 

 

 

10.00

Velkomst

 

 

 

10.05

Brejninggaard Efterskole

 

Christina, Cecilie, Rasmus,Søren,Mikael,Martin

p5/d7

10.35

Voksne piger 25+

Silkeborg GF

Inger

6

10.45

Acro spirerne

Silkeborg GF

Charlotte,Glennie,Maria

1

11.00

Rytmekvinder 30+ alias Forstadsfruerne

Lystrup IF

Rie og Charlotte

2

11.10

Grand Prix Mini 8-10 år

Silkeborg GF

Inger, Karoline

6

 

Grand Prix Mini 10-12 år

Silkeborg GF

Inger, Karoline

6

11.20

Showholdet Lystrup

Lystrup IF

Monica

3

11.35

PAUSE

 

 

 

11.40

Bøvling Efterskole

Bøvling

Bill,Johanna,Pernille,Janneke,Stefan,Elias,Christian

p5/d7

12.10

Positionsholdet

Bryrup

Nynna og Thea

4

12.25

Team Shine

Lystrup IF

Helle og Caroline

6

12.35

ASG Modern

Aarhus Studenterne

Nanna

2

12.45

SG MIX spring beg/lidt øvede fra 10 år

Silkeborg GF

Sigfred, Connie, Inger

p6/d8

13.00

SG MIX spring beg/lidt øvede fra 12 år

Silkeborg GF

Sigfred, Inger, Knud Erik,

p6/d8

13.15

Lystrup Mix

Lystrup IF

Monica

3

13.30

Bryrup Ynglingehold

Bryrup

Jesper,Larsog Nynne

1

13.45

Team Saturn Mini 8-10

Lystrup IF

Freja,Mathilde,Karla

6

13.55

Rytmisk Sports Gymnastik

Silkeborg GF

Anna, Inger

6

14.05

VejleTalentholdet

NFS, Vejle

Finn, Sabel, bo, Kenneth

p5/d7

14.20

Vejle Spring Team

NFS, Vejle

Joachim, Josephine, Lene

p5/d7

14.35

Team Starlight mini 10-12

Lystrup if

Caroline, Signe, Sarah

3

14.45

Team Azur- Grand Prix Mini mono

Alderslyst GF

Emma,Stime,Rebacca og Nicoline

2

14.55

pause

 

 

 

15.00

Levring Efterskole

Levring

Jimmi,Randi,Josefine,Peder,Salavdor,Benedikte

p5/d7

15.30

Team Avana Pige Række

Silkeborg GF

Emilie,Thi

6

 

Team Avina Senior Fri

Silkeborg GF

Camilla, Caroline, Anna

6

15.40

SG Talenthold P/D 10-15 år

 

Rikke,Simon,Marcus,Knud-Erik

p6/d8

15.55

Træningshold Øvede Piger

Alderslyst GF

Nicoline

2

16.05

Team Lux Pige række

Lystrup IF

Helle Pernille og helle

4

16.15

Silkeborg Acrobaterne

Silkeborg GF

Charlotte,Kate,Julie, Nana,Nete,Astrid

1

16.30

Bryrup Springhold

Bryrup

Lars,Jesper,Edith,Susanne,Thiim

p5/d7

16.50

Team Sky Junior

Lystrup IF

Helle Pernille og helle

4

16.55

HVAK springerne

Hvide Sande AK

Rikke,Sebastian,Freja,Inge

p6/d8

17.10

Ynglinge piger

Gjellerup Søndre

Trine Mortensen

3

17.20

Afslutning ved sidste hold